Morávka Mountain Resort

Vážení hosté,

 

vítáme vás v Morávka Mountain Resort v Beskydech!

 

Horský resort leží v překrásném údolí pod vrcholky hor, na levém břehu stejnojmenné řeky Morávky.

Nabízíme nejen dobré jídlo a útulné ubytování, ale naší snahou je vám pobyt co nejvíce zpříjemnit.

 

Po parádní lyžovačce vám můžeme nabídnout lenošivou relaxaci ve vyhřátém bazénu, sauně či hotelovém wellness, ale stejně tak i aktivní odpočinek plný nezapomenutelných zážitků.

 

Ať už si vyberete cokoliv, jsme přesvědčeni, že za zážitky u nás se budete rádi vracet.

 

Kvalitní ubytování s kapacitou až 80 lůžek kousek od sjezdovky. Co takhle po skvělé lyžovačce  večer  strávit s partnerkou a lahví šampaňského v privátní vířivce hotelového apartmá?

 

Hotelový Wellness - vyhřátý bazén se solí a minerály z Mrtvého moře, masážní lavice, chrliče, protiproud, sauna, masáže na objednávku. 

 

Penzionu U Splavu - je součástí areálu Morávka Moutain resort, nabízí romantické ubytování v krásných pokojích s nádherným výhledem na řeku Morávku, ale také vrcholky hor v okolí - včetně Skiareálu Sviňorky.

 

Ke sjezdovce Vás vyvezeme hotelovým skibusem. 

 

Pořádáme večírky, plesy, karnevaly, rodinné oslavy, soutěže. To vše můžeme spojit s aktivitami na sjezdovce, bazénu anebo v krásné přírodě v podobě našeho zábavného programu zvaném „Beskydský desetiboj“.

 

Více informací najdete na našem webu anebo získáte formou poptávky prostřednictvím e-mailu.

 

Těšíme se na Vás u nás na Morávce v Beskydech!

 

Morávka Mountain Resort s.r.o.

Morávka 201

739 04 Frýdek – Místek

 

Tel: +420 774 330 000

e-mail: info@moravka.com

web: www.moravka.com

 

 

 

Pension Jízdárna

 

Srdečně Vás zveme do krásného prostředí pohoří Beskyd, kde se v údolí řeky Morávky nachází náš Pension Jízdárna. Čeká na Vás spousta zábavy - koně, vyjížďky bryčkou, koňobus, dětský koutek, venkovní whirlpool, ale především pohodová atmosféra a kouzelná příroda.


Pension nabízí komfortní ubytování ve dvoulůžkových a jednom čtyřlůžkovém pokoji, čtyři pokoje s vlastním sociálním zařízením a sprchou. Vítáni jsou hosté s malými dětmi i návštěvníci se psy, kočkami nebo koňmi. Pravidelně pro Vás pořádáme spoustu akcí: prázdninové tábory s výukou jízdy na koních, dětské dny, dětské víkendové pobyty s výukou jízdy na koni, Mikuláše, Vánoční pobyty, Silvestrovské pobyty a jiné.


Součástí pensionu je restaurace, koliba a velká letní terasa. V restauraci můžete ochutnat nejen speciality tradiční české kuchyně, ale také steaky, ryby a bezmasé pokrmy, jakož i speciality ze zvěřiny! Naše prostory jsou Vám rovněž k dispozici pro pořádání rodinných oslav nebo firemních akcí - životní jubilea, svatby, slavnostní hostiny, rauty, školení, semináře..


Vážení a milí hosté, snažíme se dělat maximum pro Vaši spokojenost. Rádi pro Vás připravíme individuální nabídku. Kontaktujte nás prosím na telefonním čísle +420 777 691 270 nebo emailu info@pensionjizdarna.cz.


Webkamera

snimek

Facebook

Pension Jízdárna
MS region
bikeparky.cz